KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474401

nr 1747 4401

Blandteknik

2 st, Mai Britt Palmroth, Signerad, "vykort", yttermått inklusive ram: 14x19-17x26

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:09:42

4/12 12:22:28 1      Vinnande bud